I ri Lexime ne Diell 3 Shiko më të madhe

Lexime ne Diell 3

Sveva Casati Modignani ER0238

Libër i ri

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789994305186

2 290 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Shoqerojini pushimet tuaja me leximin e nje libri te bukur

Seti "Lexime ne diell 3" permban:

1. Librin "Vreshti i Anxhelikës" te autores Sveva Casata Modignani

Në librin “Vreshti i Anxhelikës” rrëfehet historia e mrekullueshme e një gruaje, Anxhelikës, e cila si shumë gra të tjera të kësaj fushe, me ide të reja e me guxim çon përpara biznesin familjar të prodhimit të verës, këtë nektar të hershëm e të dëshirueshëm; si dhe historia e Tankredit, një shef kuzhine mjaft i talentuar e i famshëm, me një jetë të turbulluar dhe plot peripeci. Vera dhe gatimi i mirë – dy pasione me të cilat populli italian njihet prej kohësh në mbarë botën – ashtu si dhe jetët e dy personazheve, gërshetohen harmonishëm në rrëfim.

2. Syze dielli per femra me formen me trend te momentit

Cat Eye LS6563 me xham shume te kendshem ne pjesen e jashtme te syzes

Forma dhe dizenjo mjaft elegante i japin syzes vertet nje pamje shume te bukur ne fytyre

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe412
ISBN9789994305186
Titulli origjinalLa vigna di Angelica
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiGeverina Muzhaqi
RomanRomancë&Pasion