Clementoni Loder Gli Animali Tocca E Impara Baby + Shetitje Ne Pyll

ER0136

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Set i cili do t’i prezantojë fëmijeve kafshët e para.

Seti permban kafshët "Prek dhe mëso" si dhe librin "Shetitje në pyll".

Më shumë detaje

10 Artikuj

2 190 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Kafshët më simpatike për fëmijët e vegjël nga Clementoni.

Janë krijuar për të stimuluar zhvillimin ndijor të shqisave tek të vegjlit, në sajë të pëlhurave të vendosura në sipërfaqet e kafshëve duke I’u afruar gëzofit të tyre.

Libri përmban dy aventura fantastike tripërmasore me Pop - up, ku do të takoni pulëbardhën bukuroshe dhe rosakun Jon.

Te përshtatshme për fëmijët e moshës mbi 6 muajsh.