Clementoni Loder Happy Farm Baby Clemmy + Kenget E Fermes

ER0135

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Seti i duhur për të vegjlit tuaj.

Seti përmban formueset dhe librin me përrallëzen me tinguj.

Më shumë detaje

10 Artikuj

3 390 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Formueset me 45 pjesë "Ferma e gëzuar" me ngjyra dhe me forma kafshësh do të tërheqin vëmendjen e fëmijëve dhe do t’i bëjnë ate të jenë më të përqëndruar dhe të vëmendshëm.

E veçanta e setit ështe libri "Kenget e fermës", i cili perveç përrallës do ti mësoje fëmijëve edhe tinguj te ndryshëm.

Te përshtatshme për fçmijët e moshës 6-18 muajsh.