Loder Crazy Chic L'Atelier Delle Unghie Clementoni + Winx, Cila Je

ER0140

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një set për zonjushat e vogla.

Seti përmban librin e Winx "Cila je?" si dhe setin për kujdesin e thonjve.

Zonjushat e vërteta duhet të kujdesen per çdo detaj.

Më shumë detaje

10 Artikuj

3 390 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Luaj me Winkx dhe zbulo shumë teste për të njohur vetveten, për t'u argëtuar dhe për të Iuajtur me shoqet e tua.

Bashkë me Blumin, Floren, Stelen, Teknen, Muzën dhe Lejlën pergjigju pyetjeve që ke me për zemer: Më dashuron? Çfarë do të bëj kur te rritem? Cili është sporti i pëershtatshëm për mua?

Do të jetë një udhetim në zbulimin e vetvetes, të të tjerëve dhe të botës fantastike, Magix.

E përshtatshme për moshat mbi 13 vjec.