Cmim i reduktuar! Set Laboratori i kristaleve + “Libri im i eksperienteve” Shiko më të madhe

Vetëm online

Set Laboratori i kristaleve + “Libri im i eksperienteve”

IDE0140

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Dhurata ideale për fëmijët inteligjente.

Laboratori i kristaleve me të cilin mund të ndjeheni si një shkencëtar i vërtetë dhe “Libri im i eksperimenteve” që ju perfeksionon në cdo detaj të përzjerjeve laboratorike.

Më shumë detaje

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Dhurata ideale për fëmijët inteligjente.

Laboratori i kristaleve me të cilin mund të ndjeheni si një shkencëtar i vërtetë dhe “Libri im i eksperimenteve” që ju perfeksionon në cdo detaj të përzjerjeve laboratorike.

Zbulo si të krijosh kristale të bardha, me ngjyra dhe fosforeshente. Një laborator i pasur me plot aksesorë për të krijuar kristale që ndricojnë në erresirë.

Falë shkumësit dhe disa substancave kimike jo të dëmshme, do mund të krijoni objekte me forma fantastike dhe mund të rrisni kristale në letër thithëse.

“Libri im i eksperimeteve” ka 120 faqe të mbushura me 101 eksperimente zbavitëse për tu realizuar në kushtet e shtëpisë. (kliko këtu për ta blerë veç librin)