Loder Laboratorio Di Meccanica Clementoni + Libri I Shpikjeve Te Medha

ER0152

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Set për fëmijë , laboratori i mekanikës dhe libri i shpikjeve të mëdha

Më shumë detaje

10 Artikuj

5 590 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Laboratori i mekanikes për femije

E mbush femijën me kënaqësi dhe motivim për të mësuar më shumë rreth mekanikës inxhinierisë

Me mbi 250 komponent të përfshirë në lojë

Paketimi përmban udhëzues manual për fëmijën

Nje produkt 100% italian i markës Clementon

+Libri i shpikjeve të mëdha

Është një botim përmbledhës në të cilin përshkruhen se si erdhën në jetë 100 shpikjet më të mëdha të kësaj bote. Për fëmijë 7-13 vjeç