Loder La Scienza Nella Serra Clementoni + Libri I Madh I Eksperimenteve

ER0149

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Seti për shkencëtarët e vegjël.

Libri i eksperimenteve do t’ju mësojë gjëra të reja mbi shkencën.

Më shumë detaje

10 Artikuj

5 690 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Me një numër të pafund eksperimentesh do të zbuloni të fshehtat e ajrit, ujit dhe dritës, të fshehtat e lëvizjes dhe ekuilibrit të trupave, magnetizmit dhe elektricitetit, të fshehtat e kimisë dhe të shqisave.

Ndërsa seti "Shkenca në serë" do t’ju mësoje shume teë reja rreth botanikës. Falë serës transparente ju do të shikoni sesi do të rriten bimët ditë pas dite.

Për femijë mbi 8 vjeç.