Cmim i reduktuar! Set Teleskopi me CD + Libri “Enciklopedia e përseve” Shiko më të madhe

Vetëm online

Set Teleskopi me CD + Libri “Enciklopedia e perseve”

IDE0138

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Dhurata ideale për fëmijët inteligjentë.

Teleskopi interaktiv së bashku me CD për të vezhguar dhe mësuar më shumë mbi yjet dhe libri “Enciklopedia e Përseve” që i kthen përgjigjje të gjitha pyetjeve.

Më shumë detaje

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Dhurata ideale për fëmijët inteligjentë.

Teleskopi interaktiv së bashku me CD për të vezhguar dhe mësuar më shumë mbi yjet dhe libri “Enciklopedia e Përseve” që i kthen përgjigjje të gjitha pyetjeve.

 

Për astronomet e vegjël ky teleskop ju ofron lente të ndërrueshme deri në 60 zmadhime. 

Paketimi përfshin edhe një CD Cybersky për të zbuluar kozmosin, yjësitë, planetet dhe kostelacionet e largëta.

Libri “Enciklopedi e Përseve” ka 160 faqe të mbushura me gjithçka rreth hapësires, tokës, botës së gjallë, njeriut dhe shkencës: Pyetje, përgjigje, fakte, rekorde, veprimtari dhe pyetësorë.

(kliko këtu për ta blerë veç librin)