Make-Up Crazy Chic La Borseta Dei Trucchi Clementoni + Winx- Deshiroj Te Jem Zane Clementoni

ER0138

Libër i ri

Ky libër nuk është më në stok

1 690 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Një set për zonjushat e vogla.

Seti përmban librin e zanave "Winx, dëshiroj të jem një zanë" si dhe çantën e vogël për make-up.

Libri do t’ju cojë në një botë tjetër. Ndoshta e keni provuar tashmë magjinë që mund të hapë portën e botës së zanava. Hape librin dhe zbulo cila zanë je!

Me canten e make-up do te dukeni nje zonjushe e vertete.

E përshtatshme për moshat mbi 6 vjeç