Kush e sundon botën? Shiko më të madhe

Kush e sundon boten?

Jim Marrs BOT0009

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Po ju jap një paralajmërim. Po qe se jeni plotësisht të qetë dhe të kënaqur me këndvështrimin e veçantë që keni për njerëzimin, fenë, historinë dhe botën në tërësi, mos lexoni më tej... Historia e fshehtë që bashkon Komisionin Trepalësh me Masonët dhe Piramidat e Mëdha

6 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
Fletët548
ISBN9789995611705

1 250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

20 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët548
ISBN9789995611705
Titulli origjinalBota Shqiptare
RedaktoriKujtim Gjonaj
V. Bot2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAurel Manushi, Alfred Cako