Prapaskenat e historise boterore 1 Shiko më të madhe

Prapaskenat e historise boterore 1

David Icke A-007688

Libër i ri

1000 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Helga's Secrets
ISBN9789928090003

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

 

Libri më shpërthyes i fundshekullit të XX - të, që ka provuar saktësinë e parashikimeve të ngjarjeve në këtë shekull. Pasi botuesi në SHBA e lexoi librin në dorëshkrim, tha: "E kam shumë të vështirë të shpreh me fjalë sesa më ngacmoi ky libër. Është një libër që e kam pritur për një kohë shumë, shumë të gjatë. Unë e dija se ky libër do të vinte dhe ja ku e kam tani këtu. Në fakt jam i pushtuar nga urgjenca dhe padurimi për ta botuar dhe për ta shpërndarë". David Icke tregon historinë e vërtetë prapa ngjarjeve botërore të cilat formësuan të ardhmen e ekzistencës njerëzore dhe të botës ku ne jetojmë, së bashku me fëmijët tanë. Pa frikë, ai ngre siparin për të parë lidhjen e çuditshme të rrjetës ndërkombëtare të manipulimit duke zbuluar të njëjtët njerëz në një numër të vogël, shoqëritë sekrete dhe organizatat që kontrollojnë jetët tona të përditshme.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe299
ISBN9789928090003
V. Bot2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë