Me shume se Top Secret Shiko më të madhe

Me shume se Top Secret

Texe Marrs BOT0164

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër A ishte 11 shtatori i sajuar nga brenda? A po shterojnë rezervat e naftës? Pse e ndryshoi Air Force historinë e saj për Stefenvillin? A përmbajnë shenjat rrugore kode të fshehtë?

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789995611965

1 250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Jim Marrs trajton temat më të nxehta dhe ju tregon juve kush, çfarë, kur, ku dhe pse, mbi: A ishte 11 shtatori i sajuar nga brenda? A po shterojnë rezervat e naftës? Pse e ndryshoi Air Force historinë e saj për Stefenvillin? A përmbajnë shenjat rrugore kode të fshehtë? A po mbahet e fshehur nga publiku energjia falas/ alternative? A është Rezerva Federale një mashtrim? A janë të vërtetë bishtat e gazrave kimikë të avionëve? A ka një bazë naziste në Antarktikë? Kush e vrau Xh. F. Kenedin? A erdhi nga e ardhmja Xhon Titor? Kush i ndërtoi zukatësit? Çfarë qendroi pezull mbi Terminalin C17 të Aeroportit O'Hare? Çfarë fluturoi mbi Feniks? A kanë qenë mashtrime uljet në Hënë? Kush është vendosur në Hënë? Çfarë u rrëzua në Rasuell? A është Zoti një alien? Ç'do të ndodhë në vitin 2012? Mbi autorin Jim Marrs mund të quhet fare mirë autori lider botëror mbi konspiracionet, me mijëra kopjet e shitura të bestsellerave: "Kush e sundon botën?", "Ngritja e Rajhut të Katërt" dhe "Zjarr: Komploti që vrau Kenedin". I lindur në Fort Uorth të Teksasit, përfshi edhe gazetën Fort Uorth Star Telegram. Pasi shërbeu në zbulimin e Ushtrisë së Katërt gjatë Luftës së Vietnamit, ai u bë shkrimtar i temave ushtarake dhe atyre të aerohapësirës në gazeta, si dhe reporter investigativ.

Të dhëna

Faqe424
ISBN9789995611965
Viti i Botimit2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiNikolla Langore