Plluq! Uji Shiko më të madhe

Plluq! Uji

BAO0093

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë libër fëmijët mësojnë për rëndësinë që ka uji për jetën e gjallesa: njerëzve, kafshëve, bimëve dhe zbulojnë mënyrat se si mund ta kursejnë ujin në shtëpitë e tyre.

903 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108709

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe36
ISBN9789989108709
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç