Skënderbue dhe Europa Shiko më të madhe

Skenderbue dhe Europa

Kristo Frashëri AKE0002

Libër i ri

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Akademia e Shkencave
ISBN9789994390929

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe484
ISBN9789994390929
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
HistoriEuropa