I ri Business Magazine Nr. 22 Shiko më të madhe

Business Magazine Nr. 22

New Media Communication A-004859

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Business Magazine eshte revista e pare online kushtuar sipermarrjes dhe qe tashme i ofrohet lexuesve edhe ne versionin e printuar. Ne kete reviste do te gjeni te informacione, keshilla dhe te dhena ne fushen e marketingut, menaxhimit, shitjeve, zhvillimit te trendeve te reja te biznesit, rrjeteve sociale, profile dhe intervista, - qe do ti vlejne biznesit tuaj ne rrugen drejt suksesit.

Më shumë detaje

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

26 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ne kete numer do te lexoni:

Sipermarresi serial qe po i kthen mangesite ne mundesi biznesi.

Uran Derri krijoi kompaninë e kontabilitetit 3 vite më parë dhe sot mban financat e rreth 90% të tregtarëve të fruta-perimeve në tregun agroushqimor, pika tregtare më e madhe në vend. Ai thotë se, “Në tregun agroush- qimor ka mbi 300 subjekte. Të gjitha me probleme në mbajtjen e kontabilitetit. Asnjë kontabilist nuk i merrte përsipër, pasi edhe legjislacioni ynë ka shumë hapësira”.

Mirela Sula, sipermarresja qe bleu biznesin e saj ne Londer

Kompanite shqiptare te IT terheqin vemendjen e investitoreve te huaj

10 libra qe i rekomandohen biznesit shqiptar per vitin 2020 nga Albert Gjoka

Keto dhe shume shkrime te tjera i gjeni ne revisten me te re te biznesit “Business Magazine”, drejtuar nga Gerti Boshnjaku dhe me kryeredaktore Albana Muçaj.

 

 

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe84
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë