Business Magazine Nr. 20 Shiko më të madhe

Business Magazine Nr. 20

New Media Communication A-004859

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Business Magazine eshte revista e pare online kushtuar sipermarrjes dhe qe tashme i ofrohet lexuesve edhe ne versionin e printuar. Ne kete reviste do te gjeni te informacione, keshilla dhe te dhena ne fushen e marketingut, menaxhimit, shitjeve, zhvillimit te trendeve te reja te biznesit, rrjeteve sociale, profile dhe intervista, - qe do ti vlejne biznesit tuaj ne rrugen drejt suksesit.

Më shumë detaje

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

26 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ne kete numer do te lexoni:

Familja Zadeja, nga muzika te shkencat hapësinore të shekullit XXI

Industria e veshjeve rritet mes vështirësish

9 inovacionet që duken “tmerruese” thjesht kur i mendojmë

Historiku i markës një shekullore Hilton

Guida e Biznesit nga QKB

Të rinjtë shqiptar drejt Instagram e YouTube. Ku është Facebook?

Bumi i tregtisë online në Shqipëri, sipas atyre që po guxojnë!

E ardhmja është rozë

Sfidat e Donika Micit në prodhimin e këpucëve

Daklea Shtylla, lë administratën për biznes social

E re dhe me energji. Donilda Shurbi flet për motivim

Më shumë edukim sesa mësim, sipas mësuese Vjollcës

Fjorza Mullaji: Jemi aq të fuqishme sa mund të bëjmë gjithçka

Pse leximi i librave duhet të jetë prioriteti juaj, sipas shkencës?

Startup Grind Global 2019: Disa mësime nga konferenca globale në San Francisco

Think Big, emisioni i ri i Businessmag.al

Zhvillimi personal është domosdoshmëri, jo luks për ata që kanë kohë të lirë dhe “mundësi”!

Sara Karaj, të jesh influencer në Shqipëri

Keto dhe shume shkrime te tjera i gjeni ne revisten me te re te biznesit “Business Magazine”, drejtuar nga Gerti Boshnjaku dhe me kryeredaktore Albana Muçaj.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe84
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë