Poezite me te bukura per dashurine ne te gjitha koherat Shiko më të madhe

Poezite me te bukura per dashurine ne te gjitha koherat

Grup autorësh BUE457

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Që nga kohët homerike dhe deri më sot, janë përzgjedhur poezitë më të bukura për dashurinë, nga një përkthyes dhe poet plot shpirt dhe talent si Faslli Haliti. Ky libër vlen edhe si doracak për të gjithë dashnorët që kanë dëshirë ti këndojnë dashurisë me vargje

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
ISBN9789928030801

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe106
ISBN9789928030801
RedaktoriProf. Dr. Klara Kodra
V. Bot2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFaslli Haliti