I ri Cmim i reduktuar! Histori nusesh në stinën e tyre, - set 3 libra Shiko më të madhe

Vetëm online

Histori nusesh ne stinen e tyre, - set 3 libra

Adriana Trigiani, Jojo Moyes, Rachel Hauck SET0013

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Janë tre romane që flasin për nuse, dashuri dhe pasione; të jashtëzakonshëm me historitë e tyre, të lexuara dhe vlerësuara edhe nga lexuesi shqiptar. Ata që ëndërrojnë një ditë të veshin fustane nusërie, ose kanë nostalgji për ato çaste, - këto janë udhëtime fantastike....

Më shumë detaje

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti përmban këto libra:

1. “Gruaja e këpucarit” nga Adriana Trigiani. Vetëm këtë libër mund ta porositës direkt te linku KËTU.

Bukuria ndjellëse dhe madhështore e Alpeve italiane është sfondi i takimit të parë të Enzës, një vajzë e bukur me këmbë në tokë, dhe Çiros, një djalosh i shkathët që jeton në një manastir murgeshash

2. “Anija e nuseve” nga Jojo Moyes. Vetëm këtë libër mund ta porositës direkt te linku KËTU.

Një histori njerëzore e bukur dhe tejet emocionuese. Personazhe që të mbeten gjatë në mendje dhe një dramë që nuk është përshkruar ndonjëherë...Kështu vlerësohet edhe bestselleri i fundit i Jojo Moyes, “Anija e nuseve”, i shumëpritur prej kohësh nga lexuesi shqiptar

3. “Fustani i nuses” nga Rachel Hauck. Vetëm këtë libër mund ta porositës direkt te linku KËTU.

Katër vajza në kohë të ndryshme, kanë rënë në dashuri me një fustan nusesh, i punuar 100 vite më parë dhe i gjithë romani është i ndërtuar mbi historitë e secilës prej tyre. Rrëfimet, dhimbjet, premtimet dhe fati i Emilisë në vitin 1912, Mary Grace në vitin 1939, Hillarit në vitin 1968 dhe Charlotës në ditët tona, e cila ka një butik me fustane nusërie, kanë çmendur me mijëra lexues në mbarë botën....

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
V. Bot2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë