41, një portret për tim atë Shiko më të madhe

41, nje portret per tim ate

Xhorxh W. Bush BUE465

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ka biografi e biografi. Ka edhe biografë.... Por kjo është e veçantë: Djali shkruan për jetën dhe karrierën e të atit. Këtë ka bërë presidenti Xhorxh Bush për të atin, i cili drejtoi Amerikën në kohën e thyrjes së perdes së hekurt. Një familje dinastike, ku shumëkush që do të dijë më shumë, ky libër është një dritare e sigurtë për të mësuar gjëra të vërteta dhe reale. Autori thotë se ky libër është një histori dashurie, një rrëfim personal për jetën e një njeriu të jashtëzakonshëm. “Im atë ishte një president i shkëlqyer dhe një baba më i mirë”, - thotë i biri..

902 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
ISBN9789928032942

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe312
ISBN9789928032942
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat14x21
PërkthyesiDesada Metaj