Helmut Kohl Shiko më të madhe

Helmut Kohl

Werner Maser PL0062

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

"Helmut Kol, një kacelar gjerman", është biografia më e plotë për aktivitetin e tij politik dhe rolin e tij në bashkimin e dy Gjermanive. Autori është një nga biografët më të mirë të Adolf Hitlerit dhe analizues i Main Kampf, prandaj në këtë botim sjell një perspektivë historike të lidershipit të kancelarit Kol.

6 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PLEJAD
ISBN9789928183064

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

ISBN9789928183064
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër