Sashenka Shiko më të madhe

Sashenka

Simon Sebag Montefiore FB0069

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kjo është historia ndër breza e grave dhe fëmijëve të një familjeje të sajuar, dhe shpresoj se do të shijohet si e tillë: një roman i ngushtë për një familje. Por frymëzimin e ka tek shumë historira, letra, dhe raste në arkiva dhe në intervista, gjatë dhjetë viteve studim të historisë ruse.

893 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789928106001

1 900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe565
ISBN9789928106001
Viti i Botimit2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
PërkthyesiErgys Petriti