Lufta ime V.III Shiko më të madhe

Lufta ime V.III

Adolf Hitler HS0018

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Mos e merrni këtë libër si propagandë të nazizmit. Kjo është historia. Historia jonë dhe juaja, historia botërore

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Mos e merrni këtë libër si propagandë të nazizmit. Kjo është historia. Historia jonë dhe juaja, historia botërore. ... Ky libër është i ndaluar me ligj që të përdoret për t'u propaganduar dhe për t'u ndjekur si program për aktivitet politik dhe në këndvështrimin etiko moral. Prandaj, mendojmë se duhet lexuar me një sy kritik për të nxjerrë mësimet e duhura që na i ka dhënë vetë gjyqi i historisë.