I ri Djali qe jetoi me dragonj Shiko më të madhe

Djali qe jetoi me dragonj

Andy Shepherd A-005895

Libër i ri

496 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272614

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Mirë se erdhët, o të çmendur për dragonj!

Ma do mendja se këtë libër e zgjodhët për njërën nga këto dy arsye:

1) Keni dëgjuar që ne rritim dragonj, e ju ka hipur edhe juve në kokë që t’u hyni bëmave me lëshim zjarri.

2) E keni gjetur pemën me fruta dragoi e tani jeni bërë me dragua, por nuk dini se ç’të bëni me të.

Nga e di unë? Se e njëjta gjë na ndodhi edhe neve.

“Lloji i librave që pëlqej unë –i ngrohtë, plot humor dhe ndjenjë” Polly Faber

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
ISBN9789928272614
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë