I ri Para nji mijë vjetve Shiko më të madhe

Para nji mije vjetve

At Zef Pllumi FRA0090

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë vëllim janë përfshirë tri mini-drama “Para nji mijë vjetëve”, “Martesa e Sokole Halilit” dhe “Martesa e Gjeto Bashko Mujit”, të cilat kanë pseudonimin Lis Mali, pas të cilit qëndron emri i At Zef Pllumit. Këtu kemi mundësinë të shohim një tjetër profil të këtij françeskani të madh

16 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Franceskane
ISBN9789995697679

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Faqe192
ISBN9789995697679
RedaktoriProf. Dr. David Luka
Viti i Botimit2017
VendodhjaShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë