Kerstin Gier

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 4 of 4 items
 • Quick view
  510 Lekë 600 Lekë -15% Out of stock

  Historia e një vajze, e cila në një çast vendos të vrasë veten, sepses a herë mendon se ka zgjidhur një problem, papritur del diçka tjetër. Para se të vetëvrasjen, ajo shkruan një letër, në të cilën lë nga një mesazh për të gjithë të afermit. A do ta lexojnë ata mesazhin?! Po ajo, a do ta vrasë veten?!

  510 Lekë
  600 Lekë -15%
  Add to cart More
  Reduced price!
  Out of stock
 • Quick view
  900 Lekë 1 000 Lekë -10% In Stock

  Një libër që me ironi, fantazi dhe origjinalitet të mban pezull dhe të zbavit, duke të shëtitur përgjatë mijëvjeçarit, në përmbushje të një misioni në të mirë të njerëzimit. “Blu safiri” është vëllimi i dytë i trilogjisë së gurëve të çmuar, pasues i romanit “E kuqe rubini”. Ky është një roman aventurier dhe zbavitës, romantik dhe me humor, që ka rrëmbyer...

  900 Lekë
  1 000 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  1 080 Lekë 1 200 Lekë -10% Out of stock

  "E gjelbër smeraldi" është vëllimi i tretë i trilogjisë së gurëve të çmuar: ai vjen pas "E kuqe rubini" dhe "Blu safiri".

  1 080 Lekë
  1 200 Lekë -10%
  Add to cart More
  Reduced price!
  Out of stock
 • Quick view
  810 Lekë 900 Lekë -10% In Stock

  I këndshëm dhe romantik, subjekti të mban pezull, rrjedh shpejt dhe është i pamundur të shkëputesh prej tij

  810 Lekë
  900 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 4 of 4 items