Harold Robins

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
 • Quick view
  1 125 Lekë 1 500 Lekë -25% In Stock

  Një kryevepër legjendare. Një histori parash, pushteti, seksi dhe vdekje frymëzuar nga jeta e multimilionerit Howard Hughes. Në viteti ’70 kishte seks, rock & roll dhe Harold Robbins.    

  1 125 Lekë
  1 500 Lekë -25%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 1 of 1 item