Walter Isaacson

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 5 of 5 items
 • Quick view
  4 250 Lekë 5 000 Lekë -15% In Stock

  Viti 2019 ka sjellë në tregun e botimeve dy prej biografive më të shquar të botuara ndonjëherë: atë të Einstein dhe të Leonardo Da Vincit, shkruar nga një prej biografëve më të shquar të kohëve tona; Walter Isaacson. Prandaj, i rekomanojmë për të gjithë ata lexues që duan të shkojnë përtej botës së dukshme të mendjeve që kanë ndryshuar botën.

  4 250 Lekë
  5 000 Lekë -15%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  2 000 Lekë Out of stock

  Nga autori i bestseller-it të njohur, Benjamin Franklin, kjo është biografia e pare e plotë e Albert Ajnshtajnit, qëkur të gjitha tezat e tij u bënë publike: Si funksiononte mendja e tij? Çfarë e bënte atë një gjeni? Biografia e Isaacson-it na tregon se si imagjinata e tij shkencore i buronte prej natyrës rebele të personalitetit. Historia e mahnitshme e...

  2 000 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
 • Quick view
  4 200 Lekë In Stock
  New

  #1 New York Times non-fiction bestseller #2 Sunday Times non-fiction bestsellerSHORTLISTED FOR THE FINANCIAL TIMES BUSINESS BOOK OF THE YEAR AWARDCHOSEN AS A BOOK OF THE YEAR BY APPLE, AMAZON, THE TIMES AND FINANCIAL TIMESEpic feats. Epic failures. An epic story.

  4 200 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  3 000 Lekë Out of stock

  Autori i librave bestseller mbi Steve Jobs, Albert Einstein dhe Benjamin Franklin, përmes kësaj biografie të re dhe emocionuese, na sjell në jetë Leonardo da Vinci-n. AI ISHTE GJENIU MË KRIJUES NË HISTORI. ÇFARË SEKRETESH MUND TË NA MËSOJË?         

  3 000 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock

  “Steve Jobs” është biografia e autorizuar e Steve Jobsit, themeluesit të kompanisë Apple. Ky libër që pati një sukses të jashtëzakonshëm nëpër botë, vjen edhe në shqip. Këto keni mundësinë të lexoni pjesë nga libri

  1 200 Lekë
  In Stock
Showing 1 - 5 of 5 items