Steven Pinker

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
 • Quick view
  1 800 Lekë 2 000 Lekë -10% In Stock

  Me thellësi intelektuale dhe dhunti letrare, Pinker përkrah arsyen, shkencën dhe humanizmin: idealet që na nevojiten për perballuar problemet dhe për të vazhduar progresin tonë.

  1 800 Lekë
  2 000 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 1 of 1 item