Suzanne Goldring

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
 • Quick view
  1 260 Lekë 1 400 Lekë -10% In Stock

  Për adhuruesit e librit “Tatuisti i Aushvicit” dhe “Vajzat e humbura të Parisit” vjen tani një histori e paharrueshme nga Lufta e Dytë Botërore. Një rrëfim fenomenal për kurajën, për dashurinë dhe për të gjitha mizoritë që sjell lufta.

  1 260 Lekë
  1 400 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 1 of 1 item