Tom Kuka, Arber Selmani

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
 • Quick view
  1 665 Lekë 1 850 Lekë -10% In Stock

  Ne kete set ne kemi zgjedhur dy autore shqiptare fitues te cmimit europian te letersise, Enkel Demi dhe Arber Selmani. Me dy prurjet e tyre te tjera, “Rrethimi” dhe “Balada e buburrecit” synojme qe te rekomandojme tek lexuesit veprat nga keta autore qe sot paraqesin nje prirje te letrave shqipe ne Shqiperi dhe Kosove.

  1 665 Lekë
  1 850 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 1 of 1 item