Javier Cercas, Carlo Levi

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
 • Quick view
  2 160 Lekë 2 400 Lekë -10% In Stock

  Ne kete set ne kemi bere bashke dy saga te jashtezakonshme te shekullit te XX, sjelle nga dy prej autoreve te spikatur te letersise europiane: Carlo Levi dhe Havier Cercas.

  2 160 Lekë
  2 400 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 1 of 1 item