Cherie Blair

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
 • Quick view
  1 200 Lekë 1 500 Lekë -20% In Stock

  Në këtë autobiografi, Sheri Bler e shoqëron lexuesin në një udhëtim magjepës nga gjiri i klasës punëtore të Liverpulit deri në zemër të sistemit ligjor britanik dhe më pas në 10 Downin Street si bashkëshortja e kryeministrit.

  1 200 Lekë
  1 500 Lekë -20%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 1 of 1 item