Julia Navarro, Javier Cercas

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
 • Quick view
  2 520 Lekë 2 800 Lekë -10% In Stock

  Ne kete set ne kemi perfshire veprat e dy prej autoreve me ne ze te letersise spanjolle: Javier Cercas dhe Julia Navarro. Se fundi kane ardhur veprat e tyre Monarku i hijeve dhe Bibla prej argjile.

  2 520 Lekë
  2 800 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 1 of 1 item