Sadhguru

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 3 of 3 items
 • Quick view
  2 340 Lekë 2 600 Lekë -10% In Stock

  Sadhguruja eshte nje nga spiritualistet me te medhenj te kohes tone, - i konsideruar si nje nder mendjet me te kultivuara ndonese nuk ka nje diplome apo master universitar. Ne kete set ne kemi bere bashke dy librat e tij “Karma” dhe “Inxhinieria shpirterore”, - te cilet mund te jene si pjese e bibliotekes per ndjekesit e tij.

  2 340 Lekë
  2 600 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock

  Sadhguru, - nje nga spiritualistet me te medhenj te kohes tone, vjen ne gjuhen shqipe me librin Inxhinieria e brendshme - nje nga librat me te mire te ketij autori te spikatur ne boten e zhvillimit personal

  1 200 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 400 Lekë In Stock

  Një këndvështrim i ri i konceptit të shumëpërdorur dhe shpesh të keqkuptuar të karmës, i cili na drejton në rrugën e duhur për të gjetur lumturinë dhe ekuilibrin.

  1 400 Lekë
  In Stock
Showing 1 - 3 of 3 items