Ana Tisi

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 3 of 3 items
 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock

  Autorja Ana Tisi sjell nje botim special me perralla te cilat jane ndertuar mbi konstantet universale njerezore si dashuria, falja, xhelozia, egoizmi i papërmbajtur, cmira apo babëzia dhe qe kane vlera te forta edukative dhe zbavitese per lexuesit e vegjel

  1 200 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  700 Lekë Out of stock

  Të gjitha dashuritë, ose dashuria është dielli i vetëm i jetës, ky është mesazhi i librit në dy volume “Të gjitha dashuritë” i autores Ana Tisi që sapo ka dalë në treg nga Shtëpia botuese “Klubi i Poezisë”.  Këtu po sjellim vëllimin e parë me poezi

  700 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
 • Quick view
  700 Lekë Out of stock

  Të gjitha dashuritë, ose dashuria është dielli i vetëm i jetës, ky është mesazhi i librit në dy volume “Të gjitha dashuritë” i autores Ana Tisi që sapo ka dalë në treg nga Shtëpia botuese “Klubi i Poezisë”.  Këtu po sjellim vëllimin e dytë me poezi

  700 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
Showing 1 - 3 of 3 items