Halil Rama

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 2 of 2 items
 • Quick view
  2 000 Lekë In Stock

  Një privilegj për muhrrakët, se kudo, në çdo cep të botës që të jenë do të kenë pranë vetes malet, fushat, lumin, lulet, shtëpitë, komshinjtë, familjen e gjithë të njohurit e dashur e të shtrenjtë të vendlindjes, për të mos i harruar kurrë. E nëse një ditë, larg, aty ku je, të merr malli e i thua vetes po shkoj në fshat, tani e ke më të lehtë, se bën dy...

  2 000 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  700 Lekë In Stock

  Një biografi e artistit, këngëtarit, aktorit e regjisorit Skënder Cala. Një përshkrim i repertorit të tij artistik dhe një përmbledhje kujtimesh të miqve e kolegëve të tij.

  700 Lekë
  In Stock
Showing 1 - 2 of 2 items