Mira Meksi, Tom Kuka

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
 • Quick view
  1 530 Lekë 1 700 Lekë -10% In Stock

  Ne kete set kemi perzgjedhur librat e dy autoreve shqiptare, te pasionuar pas realizmit magjik, dhe ndjekes te zellshem te fjales se zgjedhur shqipe: Mira Meksin dhe Tom Kuken (Enkel Demin). Dy librat e tyre, “Diktatori ne kryq” dhe “Ora e lige” jane botime te vitit 2019, qe ju vijne lexuesve si prurjet me interesante te letrave shqipe

  1 530 Lekë
  1 700 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 1 of 1 item