Mira Meksi, Tom Kuka

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 2 nga 2 libra
 • Shikim i shpejtë
  1 530 Lekë 1 700 Lekë -10% Në stok
  I ri

  Ne kete set kemi perzgjedhur librat e dy autoreve shqiptare, te pasionuar pas realizmit magjik, dhe ndjekes te zellshem te fjales se zgjedhur shqipe: Mira Meksin dhe Tom Kuken (Enkel Demin). Dy librat e tyre, “Diktatori ne kryq” dhe “Ora e lige” jane botime te vitit 2019, qe ju vijne lexuesve si prurjet me interesante te letrave shqipe

  1 530 Lekë
  1 700 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 620 Lekë 1 800 Lekë -10% Në stok

  Ne kete set librash, ne kemi rekomanduar dy autore te njohur shqiptare te diteve tona: Mira Meksit dhe Tom Kuken (Enkel Demin) me prurjet e vitit 2021. Dy romane qe marrin subjektin ne vitet ’30, ku permes teknikave te misterit ndertojne realitete artistike befasuese. Keto dy libra jane rekomandime goditese per te qene pjese te leximeve tuaja gjate...

  1 620 Lekë
  1 800 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
Shfaq 1 - 2 nga 2 libra