Paul van Loon

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 4 of 4 items
 • Quick view
  600 Lekë In Stock

  Nëse po kërkoni një libër që ju emocionon, ju mban frymën pezull dhe ndonjëherë ju drithëron, ky libër është për ju. Mosha e leximit: nga 11 vjeç.

  600 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  800 Lekë In Stock

  Mos u ankoni që jeni trembur, sepse ky është NJË LIBËR QË TË TREMB, që të bën të hidhesh përpjetë shumë herë. Jemi në të njëjtin autobus drithërimash, që ndoshta e njihni, që tashmë është rrënuar dhe bllokuar në varrezën e makinave. Jashtë bie shi dhe katër fëmijë që kanë gjetur strehë aty, befas dëgjojnë një zë të mbinatyrshëm që tregon ngjarje...

  800 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  800 Lekë In Stock

  Seria fantastike Autobusi i dritherimave vjen me vellimin e trete per lexuesit e rinj, te pasionuar pas romaneve thriller.

  800 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  800 Lekë In Stock

  Një aventurë tjetër emocionuese, e frikshme në autobusin më të tmerrshëm -por edhe më të dashur që ekziston. Mosha e leximit: nga 11 vjeç.

  800 Lekë
  In Stock
Showing 1 - 4 of 4 items