Paul van Loon

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 3 nga 3 libra
 • Shikim i shpejtë
  600 Lekë Në stok
  I ri

  Nëse po kërkoni një libër që ju emocionon, ju mban frymën pezull dhe ndonjëherë ju drithëron, ky libër është për ju. Mosha e leximit: nga 11 vjeç.

  600 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  640 Lekë 800 Lekë -20% Në stok
  I ri

  Mos u ankoni që jeni trembur, sepse ky është NJË LIBËR QË TË TREMB, që të bën të hidhesh përpjetë shumë herë. Jemi në të njëjtin autobus drithërimash, që ndoshta e njihni, që tashmë është rrënuar dhe bllokuar në varrezën e makinave. Jashtë bie shi dhe katër fëmijë që kanë gjetur strehë aty, befas dëgjojnë një zë të mbinatyrshëm që tregon ngjarje...

  640 Lekë
  800 Lekë -20%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  640 Lekë 800 Lekë -20% Në stok
  I ri

  Seria fantastike Autobusi i dritherimave vjen me vellimin e trete per lexuesit e rinj, te pasionuar pas romaneve thriller.

  640 Lekë
  800 Lekë -20%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
Shfaq 1 - 3 nga 3 libra