Heidi Murkoff, Sharon Mazel

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
 • Quick view
  1 800 Lekë 2 000 Lekë -10% Out of stock

  Ky botim konsiderohet Bibla e shtatzënisë në Amerikë. Shpjegimi i shtatzënisë, përgjigjet për pyetjet rreth saj, çmitizimi i trupit tuaj që nga koka (çfarë t’u bëni atyre dhimbjeve të kokës) deri te këmbët (pse janë aq të ënjtura) dhe që nga shpina (si t’i ndalojmë dhimbjet e saj) deri te barku (pse nuk mund ta dalloni gjininë e foshnjës nga forma e...

  1 800 Lekë
  2 000 Lekë -10%
  Add to cart More
  Reduced price!
  Out of stock
Showing 1 - 1 of 1 item