Kevin Kwan

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
 • Quick view
  1 190 Lekë 1 400 Lekë -15% In Stock

  "Aziatikë çmendurisht të pasur" është romani debutues argëtues që rrëfen për tri familje super të pasura kineze dhe për thashethemet, përgojimet dhe makinacionet që ndodhin kur një nga djemtë më të pasur të Azisë sjell në shtëpi të dashurën e tij KLA (kineze e lindur në Amerikë) për të marrë pjesë në dasmën e vitit.

  1 190 Lekë
  1 400 Lekë -15%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 1 of 1 item