Specials

 • Mashtruesi
  Mashtruesi

  Ky është një roman i mahnitshëm pa...

  1 080 Lekë -10% 1 200 Lekë

New Arrival Children  There are 395 products.

per page
 • Quick view
  630 Lekë 700 Lekë -10% In Stock

  Mos do të jetë kjo një tjetër punë për të mahnitshmin Kapiten Brekushi? 

  630 Lekë
  700 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  810 Lekë 900 Lekë -10% In Stock

  810 Lekë
  900 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  720 Lekë 800 Lekë -10% In Stock

  720 Lekë
  800 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  675 Lekë 750 Lekë -10% In Stock

  675 Lekë
  750 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  450 Lekë 500 Lekë -10% In Stock

  Dikush ka vjedhur identitetin tim në internet dhe hiqet sikur është Jeronim Stiltoni... Prandaj dhe kam marrë vagonë të tërë sendesh të blera online me kartën time të kreditit? Ciuuut! Këtu duhet një Dok. Mikesha ime, eksperte kompjuterësh!

  450 Lekë
  500 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  450 Lekë 500 Lekë -10% In Stock

  450 Lekë
  500 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  675 Lekë 750 Lekë -10% In Stock

  Faqet e këtij romani e dërgojnë lexuesin në udhëtime mbresëlënëse, që nisin nga brigjet e Jonit e shkojnë deri në Valbonë, duke e mbajtur të pushtuar me magjinë e ngjarjeve që ndjekin njëra-tjetrën, deri në fund të librit.

  675 Lekë
  750 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  450 Lekë 500 Lekë -10% In Stock

  450 Lekë
  500 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  1 000 Lekë In Stock

  Nje liber fantastik vjen ne prag te Krishtlindjeve nga shtepia botuese Muza: Nje dhurate e vogel per te gjithe vogelushet qe besojne ende ne magjine e Santa Clausit dhe dhuratave poshte pemes. 

  1 000 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  630 Lekë 700 Lekë -10% In Stock

  630 Lekë
  700 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  720 Lekë 800 Lekë -10% In Stock

  720 Lekë
  800 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  800 Lekë In Stock

  Ju njohim me botën magjike të teatrit dhe operës, nëpërmjet kryeveprës moxartiane, "Flauti magjik". Nëpërmjet këtij libri ndoshta edhe ju mund të zbuloni se keni një talent të veçantë për të kënduar. Botim didaktik mbi një vepër muzikore!

  800 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock

  Libër me aventurat e dedektivit më të famshëm në botë i shoqëruar me ilustrime. Illustrimet nga Vincent Malliè

  1 200 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  800 Lekë In Stock

  800 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  630 Lekë 700 Lekë -10% In Stock

  “Është... çëfësht!”  është një aventurë ajrore për të gjithë lexuesit e vegjël që duan të kuptojnë më mirë magjinë e fjalës dhe fuqinë e pasthirrmës – në botën e madhe të gjuhës shqipe. Ky libër është shkruar nga autorja e njohur e letërsisë për fëmijë, Rudina Çupi, e vlerësuar me disa çmimeve kombëtare, përfshirë edhe me çmimin Libri më i mirë i vitit,...

  630 Lekë
  700 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  1 150 Lekë In Stock

  Veprat e famshme të artit po zhduken kudo nëpër botë. Sa hap e mbyll sytë, ato bëhen   pluhur. Kikirika Xhons dhe miqtë e saj dyshojnë se e gjithë kjo ka të bëjë me botën magjike të Qytetit të Ilustruar dhe komplotin e të ligut z. Bardhi, për të zhdukur ngjyrat, artin dhe aftësitë krijuese. Është koha për t'u kthyer në Qytetin e Ilustruar dhe për të...

  1 150 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  810 Lekë 900 Lekë -10% In Stock

  Një fëmijë i zakonshëm është gati për t’u bërë NJË HERO I JASHTËZAKONSHËM.

  810 Lekë
  900 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  1 350 Lekë 1 500 Lekë -10% In Stock

  Nga autorja e romaneve bestseller KATIE KIRBY vjen me nje liber te ri per lexuesit e vegjel, hedhur ne qarkullim nga shtepia botuese “Botart”

  1 350 Lekë
  1 500 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  500 Lekë In Stock

  Shijo këto përrallëza çdo ditë të javës. Një përmbledhje e mrekullueshme për fëmijët e moshës 2 vjeç. Në to do të gjesh Benin që e ka zët banjën, Lelën që do të ndihmojë natyrën dhe shumë personazhe të tjera zbavitëse. Janë 7 përrallëza plot e përplot me aventura argëtuese që çdo fëmije 2 vjeç do t’i pëlqente t’i dëgjonte kurdoherë. Certifikuar për...

  500 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  500 Lekë In Stock

  Shijo këto përrallëza çdo ditë të javës. Një përmbledhje e mrekullueshme për fëmijët e moshës 3 vjeç. Njihu me Tonin, që i pëlqen të vishet me rroba të çuditshme, me Ildën, që ia do zemra të fluturojë në hapësirë dhe me shumë personazhe të tjera zbavitëse. Janë 7 përrallëza plot e përplot me aventura argëtuese që çdo fëmije 3 vjeç do t’i pëlqente t’i...

  500 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  500 Lekë In Stock

  Shijo këto përrallëza çdo ditë të javës. Një përmbledhje e mrekullueshme për fëmijët e moshës 4 vjeç. Njihu me Dorin që i ka zët bizelet, me Marnin që do ta kalojë gjithë ditën e veshur me pizhamet e reja dhe shumë personazhe të tjera. Janë 7 përrallëza plot e përplot me aventura argëtuese që çdo fëmije 4 vjeç do t’i pëlqente t’i dëgjonte kurdoherë....

  500 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 000 Lekë In Stock

  Shiko kafshët e zhurmshme në këtë libër me tinguj, që e prek dhe e dëgjon. Me 5 tinguj dhe materiale të ndryshme, ky është libri i përkryer për lexim aktiv. Certifikuar për sigurinë nga BE. Libër me karton të plastifikuar

  1 000 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 000 Lekë In Stock

  Luaj e argëtohu me kafshët e zhurmshme shtëpiake. Me 5 tinguj dhe materiale të ndryshme, ky është libri i përkryer për lexim aktiv. Certifikuar për sigurinë nga BE. Libër me karton të plastifikuar

  1 000 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  540 Lekë 600 Lekë -10% In Stock

  Me ilustrime të këndshme e shumëngjyrëshe, këta libra janë të përkryer për të mësuar që në moshë të hershme. Faqet mbështillen nga copë e butë, që i ndihmon fëmijët me prekjen. Përmes tyre ata mësojnë mjetet që lëvizin, kafshët, numrat dhe fjalët e para. Certifikuar për sigurinë nga BE. Libër me karton të plastifikuar

  540 Lekë
  600 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  540 Lekë 600 Lekë -10% In Stock

  Me ilustrime të këndshme e shumëngjyrëshe, këta libra janë të përkryer për të mësuar që në moshë të hershme. Faqet mbështillen nga copë e butë, që i ndihmon fëmijët me prekjen. Përmes tyre ata mësojnë mjetet që lëvizin, kafshët, numrat dhe fjalët e para. Certifikuar për sigurinë nga BE. Libër me karton të plastifikuar

  540 Lekë
  600 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  540 Lekë 600 Lekë -10% In Stock

  Me ilustrime të këndshme e shumëngjyrëshe, këta libra janë të përkryer për të mësuar që në moshë të hershme. Faqet mbështillen nga copë e butë, që i ndihmon fëmijët me prekjen. Përmes tyre ata mësojnë mjetet që lëvizin, kafshët, numrat dhe fjalët e para. Certifikuar për sigurinë nga BE. Libër me karton të plastifikuar

  540 Lekë
  600 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  700 Lekë In Stock

  Një seri përrallash të rrëfyera: duke shtypur butonin e figurës që përkon me faqen, do të mund ta dëgjoni të rrëfyer atë pjesë të përrallës. Përralla klasike, të famshme e nga më të pëlqyerat, që mund t'ia lexoni ju, por që fëmijët mund t'i dëgjojnë edhe vetë. Zgjidhni mes "Tre derrkucët", "Pinoku", "Borëbardha", "Kësulëkuqja", "Liza në botën e çudirave",...

  700 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  700 Lekë In Stock

  Një seri përrallash të rrëfyera: duke shtypur butonin e figurës që përkon me faqen, do të mund ta dëgjoni të rrëfyer atë pjesë të përrallës. Përralla klasike, të famshme e nga më të pëlqyerat, që mund t'ia lexoni ju, por që fëmijët mund t'i dëgjojnë edhe vetë. Zgjidhni mes "Tre derrkucët", "Pinoku", "Borëbardha", "Kësulëkuqja", "Liza në botën e çudirave",...

  700 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  700 Lekë In Stock

  Një seri përrallash të rrëfyera: duke shtypur butonin e figurës që përkon me faqen, do të mund ta dëgjoni të rrëfyer atë pjesë të përrallës. Përralla klasike, të famshme e nga më të pëlqyerat, që mund t'ia lexoni ju, por që fëmijët mund t'i dëgjojnë edhe vetë. Zgjidhni mes "Tre derrkucët", "Pinoku", "Borëbardha", "Kësulëkuqja", "Liza në botën e çudirave",...

  700 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  700 Lekë In Stock

  Një seri përrallash të rrëfyera: duke shtypur butonin e figurës që përkon me faqen, do të mund ta dëgjoni të rrëfyer atë pjesë të përrallës. Përralla klasike, të famshme e nga më të pëlqyerat, që mund t'ia lexoni ju, por që fëmijët mund t'i dëgjojnë edhe vetë. Zgjidhni mes "Tre derrkucët", "Pinoku", "Borëbardha", "Kësulëkuqja", "Liza në botën e çudirave",...

  700 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  700 Lekë In Stock

  Një seri përrallash të rrëfyera: duke shtypur butonin e figurës që përkon me faqen, do të mund ta dëgjoni të rrëfyer atë pjesë të përrallës. Përralla klasike, të famshme e nga më të pëlqyerat, që mund t'ia lexoni ju, por që fëmijët mund t'i dëgjojnë edhe vetë. Zgjidhni mes "Tre derrkucët", "Pinoku", "Borëbardha", "Kësulëkuqja", "Liza në botën e çudirave",...

  700 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  700 Lekë In Stock

  Një seri përrallash të rrëfyera: duke shtypur butonin e figurës që përkon me faqen, do të mund ta dëgjoni të rrëfyer atë pjesë të përrallës. Përralla klasike, të famshme e nga më të pëlqyerat, që mund t'ia lexoni ju, por që fëmijët mund t'i dëgjojnë edhe vetë. Zgjidhni mes "Tre derrkucët", "Pinoku", "Borëbardha", "Kësulëkuqja", "Liza në botën e çudirave",...

  700 Lekë
  In Stock
Showing 353 - 384 of 395 items