Ismail Strazimiri

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
 • Quick view
  700 Lekë Out of stock

  Libri ndjek hijen e autorit, i cili është një personazh i lënë në harresë si patriot që qëndroi në krah të Ismail Qemalit e Fan Nolit dhe mbeti në histori si një ndër dëshmorët me moshë më të vjetër që luftoi kundër fashizmit. "Lufta kundër pavarësimit të Shqipërisë", me dëshmitë tronditëse të tij, është një provë se shqiptarët shpesh e kanë përdorur...

  700 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
Showing 1 - 1 of 1 item