Rosamunde Pilcher

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 2 of 2 items
 • Quick view
  1 800 Lekë In Stock

  Vendosur në fasadat elegante të vilave në Kornuell, para Luftës së Dytë Botërore dhe në hapësirat përgjatë viteve të turbullta të luftës, kjo histori dinamike flet për një grua të jashtëzakonshme, që përballet me dashurinë, dëshpërimin dhe, me plot kuptimin e fjalës, me kthimin në shtëpi.

  1 800 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock

  A është ndonjëherë shumë vonë për të dashuruar? Kete pyetje shtron ne roman autorja e njohur britanike e cila eshte bere e famshme edhe per letersine per femije: “Magjia e ngrohtë e Rosamunde Pilcher-it është magjepsëse dhe tërësisht bindëse.”

  1 200 Lekë
  In Stock
Showing 1 - 2 of 2 items