Kate Atkinson

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
 • Quick view
  960 Lekë 1 200 Lekë -20% In Stock

  Nëse do të kishe mundësi të jetoje jetën për herë të dytë, çfarë do të bëje ti?! Këtë çështje trajton me shumë zgjuarsi dhe dhembshuri, Kate Atkinson-i, e cila arrin të gjejë ngrohtësi edhe në çastet më të errëta të jetës, duke shfaqur një aftësi të jashtëzakonshme për të na rikthyer të shkuarën. Në këtë libër, ajo na shfaqet në formën e saj më të thellë...

  960 Lekë
  1 200 Lekë -20%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 1 of 1 item