Kate Atkinson

Kate Atkinson ka lindur ne Nju Jork dhe jeton ne Edinburg. Eshte autore e disa romaneve dhe librave me tregime. Ka fituar disa çmime kombetare dhe nderkombetare. Disa prej librave te saj, perfshire edhe librin "Jete pas jete" jane bestseller-a nderkombetare

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 1 nga 1libër
 • Shikim i shpejtë
  1 200 Lekë Në stok
  I ri

  Nëse do të kishe mundësi të jetoje jetën për herë të dytë, çfarë do të bëje ti?! Këtë çështje trajton me shumë zgjuarsi dhe dhembshuri, Kate Atkinson-i, e cila arrin të gjejë ngrohtësi edhe në çastet më të errëta të jetës, duke shfaqur një aftësi të jashtëzakonshme për të na rikthyer të shkuarën. Në këtë libër, ajo na shfaqet në formën e saj më të thellë...

  1 200 Lekë
  Në stok
Shfaq 1 - 1 nga 1libër