Rexhina Nano

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
 • Quick view
  990 Lekë 1 100 Lekë -10% In Stock

  "Të jetosh kohën", libri autobiografik i Rexhina Nanos, është rrëfim për jetën e saj me kujtime dhe vrojtime të hollësishme të një gruaje që jetoi për 30 vjet në krah të Fatos Nanos.

  990 Lekë
  1 100 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 1 of 1 item