Howard Spring

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
 • Quick view
  800 Lekë Out of stock

  Historia e Uilliam Eseks, nga një njeri i përulur në një dramaturg dhe novelist të suksesshëm dhe e mikut të tij Dermont O'Riordon, një patriot irlandez i zjarrtë dhe themelues i një prej kompanive të mëdha të mobileve në Londër; dhe djemtë e tyre Oliver Eseks dhe Rori O'Riordon. Këto djem rriten në miqësinë e njëri-tjetrit, por me kalimin e viteve...

  800 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
Showing 1 - 1 of 1 item