Valérie Trierweiler

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
 • Quick view
  640 Lekë 800 Lekë -20% In Stock

  Ky libër është një histori dashurie, pushteti, tradhëtie e Valerié Trierwellier, ish-bashkëshortes së presidentit francez Fransua Hollande. Në këtë rrëfim vjen jo vetëm përmasa reale e kreut të shtetit francez, me sekretet në Pallatin Elise, por edhe botimi i librit dhe tregtimi në Francë është bërë fillimisht në mënyrë klandestine

  640 Lekë
  800 Lekë -20%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 1 of 1 item